Opinie Klientów

Basen naturalny spełnił wszystkie moje oczekiwania. Naturalny wygląd idealnie pasuje do mojego ogrodu a czysta woda bez glonów daje mi komfort pływania. Zdecydowanie polecam!

Mateusz Kulera

Czym jest i z czego zbudowany jest basen naturalny?

Nasze baseny pozwalają cieszyć się wodnym relaksem i to w najbardziej luksusowym wydaniu. Lata praktyk oraz wysoka troska o ekologię przyczyniły się do tego, że baseny naturalne spójnie komponują się z otaczającą przyrodą, a przy tym są piękną dekoracją ogrodu. Są doceniane przez miłośników naturalnego piękna, dla których jesteśmy w stanie wyczarować basen na wzór górskiego jeziora czy egzotycznej plaży. 

Dzięki możliwości dowolnego formowania dna basenu, możemy tworzyć baseny nie tylko sprzyjające pływaniu, ale też takie, które dają możliwość innego relaksu w wodzie np. służą wodnym masażom, dziecięcym igraszkom czy spotkaniom z przyjaciółmi. Technologia basenu naturalnego Gordo Studio umożliwia tworzenie ze sztucznych skał, żywic i piasku różnorodnych form i kształtów takich jak plaże, podwodne siedzenia, niecki do pływania czy dodatkowe elementy urozmaicające wygląd i funkcjonalność. Nasze baseny to odpowiedź na potrzebę budowy zbiornika z uzdatnianą chemicznie wodą, a jednocześnie bardzo naturalnego. Technologia budowy opiera się na stosowaniu naturalnych budulców, najbardziej nowoczesnej metodzie hydroizolacji i najwyższej jakości substancji spajających całą konstrukcję. 

Basen naturalny zbudowany może być z naturalnego kamienia, dowolnie formowanych sztucznych skał, grysów i piasków osadzonych w mieszankach żywicznych. W przeciwieństwie do stawów kąpielowych w których występuje życie biologiczne, woda w basenie naturalnym filtrowana jest za pomocą nowoczesnych technik basenowych, co wyklucza powstawanie glonów i pozwala na zachowanie najwyższych standardów jej jakości.